Часті запитання:

- Чи можу я подати тези?

Журнал публікує повні наукові праці. Тому для можливої ​​публікації слід розглядати лише повнотекстові варіанти. Дописи з надто коротким вмістом також можуть бути відхилені, тому переконайтеся, що обсягу Вашої статті достатньо для публікації.

- Чи слід мені відформатувати статтю по шаблону журналу перед поданням?

Так. Ви повинні спершу відформатувати рукопис, дотримуючись шаблону статті перед поданням. В іншому випадку за форматування тексту може стягуватися додаткова плата.

- Ваш журнал підтримує англійську мову? Чи допоможуть редактори переглянути статтю, якщо моя англійська мова недостатньо хороша?

Рукописи, прийняті до друку, перевірятимуться нашими редакторами на орфографічний та формальний стиль. Цього може бути недостатньо, якщо англійська не є Вашою рідною мовою, і знадобиться істотне редагування. У цьому випадку, можливо, Ви захочете, щоб ваш рукопис редагувався носієм мови перед поданням. Чітка та лаконічна мова допоможе редакторам та рецензентам зосередитися на науковому змісті вашої статті та тим самим згладить процес рецензування.

- Який імпакт-фактор вашого журналу?

Сьогодні «Наукові записки» розраховує власний імпакт-фактор, застосовуючи алгоритм Thomson Reuters на основі підрахунків цитувань Google Scholar. Наприклад імпакт-фактор журналу за 5 років (2014-2018 рр.) встановлюється шляхом поділу кількості статей, опублікованих з 2010 року, на кількість цитувань, які вони цитували протягом 2014-2018 років, на основі бази даних Google Scholar Citation Index. Якщо "X" - це загальна кількість статей, опублікованих до 2018 року, а "Y" - кількість разів, коли ці статті цитувалися в індексованих журналах з 2014 року, то імпакт-фактор журналу = Y/X

- Яка плата стягується за обробку статті?

Плата за обробку статей, підготовлених за шаблоном Наукових записок до подання, дорівнює еквіваленту 1 € за сторінку. В іншому випадку за форматування рукопису може стягуватися додаткова плата.

- Хто несе відповідальність за здійснення платежу?

Як відповідний автор рукопису, ви несете відповідальність за здійснення або організацію платежу (наприклад, через Вашу установу) після редакційного прийняття рукопису.

- Коли і як я плачу?

Після редакційного прийняття статті відповідний автор (Ви) буде повідомлений про сплату платежу. Оплату можна здійснити через банківську мережу. Ми рекомендуємо оперативну оплату, оскільки ми не можемо публікувати прийняті статті до отримання платежу.

- Чи буде моя стаття рецензована?

Рецензування існує для того, щоб журнали публікували статті хорошого наукового рівня. Це приносить користь усьому науковому співтовариству. Іноді вчені вважають процес рецензування залякуванням, оскільки це може призвести до відхилення їх рукопису. Майте на увазі, що доопрацювання та вдосконалення є частиною процесу публікації і насправді сприяють підвищенню якості Вашого рукопису. Рецензування є невід'ємною частиною наукової публікації, що підтверджує достовірність наукової інформації. Рецензенти − це експерти, які витрачають свій час на покращення рукописів журналу, які вони рецензують, − вони пропонують авторам безкоштовні поради.

 

- Як проходить процес рецензування?

Очікується, що повний процес розгляду займе максимум 10-11 робочих днів після надсилання рукопису, але може зайняти більше часу, залежно від кількості документів, які будуть розглядатися. Автори можуть очікувати від редактора журналу 4 сповіщення.

Крок 1: Підготовлений рукопис у друкованому вигляді (.doc, .rtf або .docx) слід надіслати на електронну адресу scinotesgeo@ukr.net або шляхом подання рукопису в Інтернеті.

Крок 2: Документи перевірятимуться на відповідність основним вимогам: 1 - відповідність цілям та задачам журналу. 2 - матии мінімально прийнятну якість. 3 - дотримання інструкцій журналу для авторів. Далі рукопис передається на рецензування рецензентам, які, як на думку редколегії, мають досвід роботи за тематикою рукопису для ретельного безпристрасного огляду. Особи авторів та їх інституційна приналежність будуть приховані від рецензентів і навпаки (Double Peer Review).

Крок 3: Рецензенти перевірять науковий зміст, актуальність та цінність статті для читачів. Рукопис буде віднесено до однієї з чотирьох категорій: 1) прийнятий до публікації; 2) прийнятий з незначними змінами; 3) прийнятий з істотними змінами та 4) не прийнятий. Результати рецензування будуть передані авторам.

Крок 4: Якщо потрібно, автори повинні змінити рукопис з урахуванням зауважень та пропозицій рецензентів та подати рукопис повторно.

Які подальші кроки після проходження рецензування?

Авторів попросять завершити подання рукопису надіславши підтвердження оплати. Дописи будуть готуватися до публікації редколегією відповідно до критеріїв журналу. Статті будуть опубліковані у друкованому випуску, а також заархівовані на веб-сайті журналу та в інших міжнародних наукометричних базах даних та репозитаріях.