Ласкаво просимо на веб-сайт наукового географічного журналу "Наукові записки Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Географічні науки"!

Від імені Редакційної колегії я радий вітати Вас на веб-сайті Наукових записок. Ми − український журнал, який має на меті допомогти вченим та дослідникам оприлюднити результати останніх наукових відкриттів. Я запрошую вас приєднатися до авторської спільноти нашого журналу, незалежно від країни, релігії, національності. Наш журнал публікує рецензовані оригінальні дослідження, критичні огляди або короткі повідомлення з усіх аспектів географічних наук, а розвідки з методи викладання географічних дисциплін. Автори повинні подавати лише ті статті, які були ретельно перевірені та відредаговані.

Редколегія Наукових записок сподівається, що дослідники, науковці, викладачі, промисловці, консультанти тощо використають цю можливість публікації для розвитку географічних наук. Вітаються статті, що містять оригінальні дослідження або розширені версії вже опублікованих доповідей конференції. Документи для публікації відбираються шляхом рецензування для забезпечення науковості, оригінальності та актуальності.

Редакційна колегія запрошує подавати матеріали у наступних категоріях:

1. Оригінальне дослідження.

2. Оглядові статті / рецензії, що містять комплексний огляд наукової теми.

3. Короткі повідомлення: короткі статті про результати поточних досліджень.

Ми дякуємо Вам за відвідування нашого веб-сайту і сподіваємося, що після того, як ви ознайомитесь із нашим журналом, Ви захочете опублікувати тут свій рукопис.

З повагою,

Головний редактор.