Умови та положення

Ліцензійні умови. Наукові записки Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренко. Географічні науки рішуче підтримують ініціативу відкритого доступу. Журнал дозволяє повторне використання та зміну змісту відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0). Ця ліцензія дозволяє іншим розповсюджувати, реміксувати, адаптувати та розвивати Вашу роботу, навіть комерційну, доки вони визнають за Вами оригінальність твору. Анотації та повні тексти всіх статей, опублікованих у Наукових записках, після публікації є у вільному доступі для всіх.

Подання рукопису. Автор може надіслати рукопис через наш онлайн-систему  подання рукописів або надіслати нам електронного листа на адресу електронної пошти, вказану у контактних даних. Інші способи подання рукописів не використовуються. Перед поданням, будь ласка, ознайомтеся з рекомендаціями для авторів на цьому сайті. Наукові записки приймають до розгляду приймає лише статті, подані у форматах doc/docx/rtf. Інший формат, окрім зазначених, не враховуватиметься. Автор несе відповідальність за помилки у файлах подання. Незначні зміни можна внести після публікації у електронну версію журналу без будь-яких витрат. Але за значні зміни ми можемо стягнути з Вас певні витрати на редагування.

Публікація в Інтернеті. Інтернет-публікація запланована на останню дату травня місяця кожного року. Електронний лист із сповіщенням про публікацію буде надіслано всім користувачам. Редколегія не несе відповідальності за проблеми в роботі електронної пошти, тому автори статей зобов’язані самі перевіряти свої електронні скриньки або папку СПАМ, щоб отримати це сповіщення. Після публікації статті автор не може відкликати свою статтю. Якщо після публікації статті редактор виявив проблему, що суперечить нашій публікаційній етиці журнал має право видалити статтю з веб-сайту. У цьому випадку відшкодування вартості публікації статті не здійснюється.

Друкована публікація – друкований примірник журналу надсилається за запитом автора впродовж 2 тижнів після публікації випуску. Редколегія відправляє примірники Поштою України ("Укрпошта") чи «Новою поштою». Редколегія дотримується усіх вказівок, наданих цими службами доставки і не несе відповідальності за затримку доставки через будь-які причини. Редакційна колегія повторно надсилає друкований примірник журналу тільки в разі втрати друкованої копії або її пошкодження під час доставки / або затримки більше 6 місяців, про що є довідка від служб пошти. За даними Пошти України ("Укрпошта"), доставка має бути завершена протягом 2-4 тижнів після відправлення статей.

Політика конфіденційності. Редакційна колегія використовує ідентифікатори електронної пошти авторів, редакторів, рецензентів та читачів лише для надсилання редакційних або публікаційних повідомлень. Ми не розкриваємо та не передаємо ідентифікатори електронної пошти, телефони чи інші відомості будь-якому іншому веб-сайту чи компанії.